Přijímačky nanečisto
Přijímačky nanečisto
Vysoká škola ekonomická v Praze

Registrace

Vážení zájemci o přijímací zkoušky nanečisto na VŠE v Praze, přinášíme Vám instrukce k registraci na Vámi vybraný termín.

Po kliknutí na níže uvedený odkaz budete přesměrováni na univerzitní informační systém (InSIS), kde se přihlásíte pomocí přihlášky do „kurzů“. Budete mít k dispozici různé termíny. Každý termín přijímacích zkoušek nanečisto bude pojmenován jako samostatný „kurz“, v jehož názvu bude uvedeno datum pro daný termín. Na každý z možných termínů budou uvedeny dvě volby „kurzů“, kam se můžete přihlásit.

Abyste si mohli vyzkoušet přesnou atmosféru a vyhodnocení skutečných přijímacích zkoušek, i v rámci přijímacích zkoušek nanečisto jsme pro Vás připravili různé formy „vyplnění“ testů, které odpovídají průběhu skutečných přijímacích zkoušek na VŠE v Praze. Většina fakult VŠE má přijímací řízení realizované „klasickou papírovou“ formou, tj. vyplňování odpovědí se provádí do papírových odpovědních archů. Fakulta mezinárodních vztahů a Fakulta informatiky a statistiky má pro své obory přijímací řízení realizováno prostřednictvím počítačů.

Z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili možnost obou forem způsobu vyplnění odpovědí, abychom Vám co nejvíce přiblížili atmosféru skutečného průběhu. Budete mít tedy na výběr jednak papírové, jednak počítačové vyplnění odpovědí.

Pokud bude účastník žádat o prominutí přijímací zkoušky na FIS na základě úspěšného absolvování přijímací zkoušky nanečisto, musí přijímací zkoušky nanečisto absolvovat v počítačové formě v termínu označen v názvu „FIS“.

Vyhodnocení testů v obou případech bude realizováno počítačem. V případě papírových odpovědních archů budou výsledky získány a vyhodnoceny pomocí skeneru.

Poté, co se přihlásíte na Vámi vybraný termín, zaplatíte poplatek, Vám budou e-mailem (který uvedete při registraci), zaslány další informace k organizaci, času zkoušek, atd. Tyto informace budou rozesílány dávkově (cca s týdenní periodicitou) po zaregistrování se.

Spuštění registrací bude provedeno během listopadu 2018.

Odkaz na registraci.

Pozor:

Nejbližší volný termín pro akademický rok 2018/2019:

Pro AR 2018/2019 jsou již všechny termíny beznadějně obsazené, tj. není žádný další volný termín.

Schvalování přihlášek a platby:

Vážení uchazeči o PZ nanečisto, přihlášky jsou schvalovány dávkově (cca 1x za měsíc). Platby za PZ nanečisto, prosím, NErealizujte do obdržení informačního e-mailu.

Přístupové údaje do univerzitního systému (InSIS):

Vážení zájemci o přijímací zkoušky nanečisto, na e-mail, který jste uvedli při registraci, Vám byly zaslány přístupové údaje do univerzitního systému (InSIS). Vygenerované heslo si, prosím,  změňte až druhý pracovní den po schválení přihlášky (po Vašem přihlášení do systému InSIS). Změna hesla je nezbytná z bezpečnostních důvodů! Bez jeho změny se nebudete moci přihlásit do univerzitní sítě. Údaje (nové heslo a Vaše uživatelské jméno) jsou důležité i pro průběh přijímacích zkoušek nanečisto (zejména u elektronické verze).

 

Další údaje a informace k PZ nanečisto:

Vážení zájemci o přijímací zkoušky nanečisto, veškeré další informace k registračnímu poplatku, průběhu zkoušek, atd. jsou rozesílány dávkově na e-mail v InSIS, k němuž budete mít přístup po přihlášení do univerzitního systému (InSIS).

Informace k průběhu PZ nanečisto jsou rozesílány vždy v týdnu, co se konají PZ nanečisto.